Lajme

Pasi hυmbi të birin në moshë të re Flutura Acka hυmbi një tjetër njeri të dashur/ Ah Aurora ishe vetëm 20 vjeçe, pushοfsh në paqe

Flutura Açka, deputetja e PD e zgjedhur mPas 25 prill, ka zbuluar sot portretin e bukur dhe fatin e trishtë të një vajze të re, studente që bashkëpunoi me të gjatë fushatës elektorale në Elbasan:

të Aurora Bashës, 20-vjeçares e cila ndërroi jetë të premten në mënyrë tr agjike.

“Pushofsh në paqe Aurora Basha, – shkruan Açka.

– Faleminderit për ditët e bukura e të vrullshme që ndave me në në fushatë.

Fytyra jote e paqtë dhe rinia jote e këputur do t’i mungojë auditorëve të universitetit, edhe neve që të njohëm e të deshëm.

Në emër të të gjithë shtabit elektoral, i përcjellim ngushëllime familjes.