Pasi mediat folën për të nxirat në trupin e Oriolës, modelja bën veprimin që nuk e priste njeri

    0
    282

    Ditën e djeshme modelja Oriola Marashi, pulbikoi një foto ku shfaqej në plazh topless. Mirëpo pavarëisht sa seksi dukej, syri i kritikëve i ka vënë në pah dy të nxira që ndodheshin në këmbët e modeles. Teksa portalet u mbushën me lajme për të nxirat e Oriolës ajo na ka befasuar me veprimin që bëri.

    Nëse ishim mësuar që modelja i merrte me sportivitet kritikat, kësaj here nuk ka ndodhur kështu. Oriola e ka fshirë menjëherë foton, duke e zëvendësuar me një tjetër. Në foton që publikoi ajo shfaqet teksa tymos një cigare, dhe sikur të mos mjaftonte poza provokuese ajo e ka shoqëruar edhe me shkrimin, “Kush digjet më shprejtë unë apo cigarja?”.