/Pasi u kapën ‘mat’, ‘Kimikati’ publikon foton e parë me të dashurën simpatike (FOTO)

Pasi u kapën ‘mat’, ‘Kimikati’ publikon foton e parë me të dashurën simpatike (FOTO)

Aktori Olsi Bylyku u ‘kap mat’ disa ditë më parë me brunen simpatike që është e dashura e tij. Ai deri më tani ka dashur ta mbajë private romancën, por duket se nuk i ka rrezistuar tundimit të postojë një foto zyrtare me partneren e tij në rrjetet sociale pas gjithë interesit që u tregua nga fansat.

Me sa duket shumë shpejt lidhja do të bëhet publike dhe ndoshta do të mësojmë edhe identitetin e vajzës në fjalë. Për momentin duhet të mjaftohemi me këto foto.