Përveç Ilda Bejlerit, mbrëmë në “Fadil Vokrri” ishte edhe një moderatore tjetër

0
243

Përveç Ilda Bejlerit, mbrëmë në “Fadil Vokrri” ishte edhe një moderatore tjetër.

Mbrëmë në stadiumin “Fadil Vokrri” u zhvillua ndeshja mes Kosovës dhe Bullgarisë e cila përfundoi me rezultat 1:1, shkruan lajmi.net.

Për ta parë ndeshjen nga afër ishte edhe moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri e cila rrëmbeu vëmendjen me pamjen por edhe deklaratën kur tha se ka prejardhje nga Gjakova.

E Ilden a la nën hije një tjetër moderatore shqiptare e cila kishte ‘pushtuar’ po ashtu stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Bëhet fjalë për Elmira Sadrijan e cila kishte zgjedhur të vishet e gjitha në të zezë, duke vënë në pah linjat trupore.

Disa ditë më herët ajo ka paralajmëruar se do të jetë aty për ta parë ndeshjen dhe këtë e bëri pikërisht nga stadiumi i kryeqytetit në të cilinu shfaq më se.ksi se kurrë më parë.