/PIas në Përputhen! AntoneIa PR0STlTUTË në MiIano, daIin pamjet! Pse u detyrua te …

PIas në Përputhen! AntoneIa PR0STlTUTË në MiIano, daIin pamjet! Pse u detyrua te …

Nuk kanë fund sk*ndalet në emisionin Perputhen ne Top Channel, pas Teas dhe Andit, eshte Antonela Berisha, vajza shkodrane qe erdhi posacerisht nga Italia per te gjetur burre personazhi i ri qe i dalin te pal.arat.

Perputhen perdite e me shume po bind shqiptaret qe ka mbledhur femrat me pa nivel dhe qe po japin mesazhin e gabuar per shqiptaret, te cilet nga ana tjeter po e ndjekin masivisht, duke harruar dhe ha.llet e perditshme.

Sipas burimeve te televizioni24 te konfirmuara nga shume shqiptare qe banojne ne Milano, kane vertetuar qe bukuroshja bjonde ne fakt nuk eshte nje stiliste e mirefillte, por nje esk.orte!

Prej shume vitesh Antonela ka qene pjese e siteve te ndryshme ku per pagesa te majme shkon me meshkuj italiane dhe jo vetem. Ka qene pand.emia ajo qe ka bllokuar ‘punen’ e bukuroshes dhe nga nje femer qe shkonte si esk.orte ne shtepite emeshkujve qe e paguanin, ka perfunduar deri ne daljen ne semafor!

Mosha e saj tashme jo e re si dikur duket sikur nuk po i jep me klintet qe donte, dhe fama e Perputhen e ka bere ate te vije te ‘rinovohet’

Sipas burimeve Antonela nuk ka punuar vetem ne MIlano por dhe Rumani dhe Hungari… por per me teper informacione duhet te prisni ditet ne vazhdim nga faqja jone.