/PIas në Top Channel: Atdheun e ‘akuzojnë’ se ka puthur edhe Borën

PIas në Top Channel: Atdheun e ‘akuzojnë’ se ka puthur edhe Borën

Konkurrenti nga Kosova në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, Atdheu së fundmi ka qenë në krye të mediave rozë, pasi ditën e djeshme mediat në Shqipëri kanë raportuar se atë e kanë sul muar dhe dëmtuar lokalin.

Ndërsa ai ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, me moderatoren Bora Zemani dhe në mbishkrimin e fotos ka shkruar, “Me të bukurën Borë”.Ndjekësit nuk kanë kursyer batuat dhe ngac mimet për dyshen pasi ditë më parë Atdheun e kishin kërc ënuar për Sarën.
“Kur klasa është plot me vajza, por ty të pëlqen zysha”, shkruan njëri prej tyre komentuesve.

Ndërsa shumë të tjerë, i kanë kujtuar deklaratën që Atdheu ka bërë për Antonelën.“Ja kur të thotë Atdheu, më ka puth Bora”, ka shkruar ai.

Në këtë moment ndërhyri Atdheu, i cili tregoi se më herët ka shkëmbyer një puthje me Antonelën.Ndërkohë, Antonela reagoi, duke ju kthyer keq Atdheut. Ajo u shpreh se Atdheu e ka puthur pa dëshirë në fillimet e saj në “Për’puthen”. Antonela shtoi se fakti që Atdheu e bëri këtë moment intim publik tregon se ai është një mashkull i pabesë.