/PIasen çokollatat: Moderatori shqiptar puth të ftuarën në mes të emisionit

PIasen çokollatat: Moderatori shqiptar puth të ftuarën në mes të emisionit

Moderatori i emisionit “MCN Urgjenca”, Ronaldo Sharka, ka marrë vëmendjen e të gjithëve me foton e fundit të publikuar në profilin e tij në Instagram.

Ai ka pozuar duke puthur një vajzë misterioze të ftuar në studion e tij, me të cilën është fshehur prapa mikrofonit.

“Ne duhemi dhe kjo punë ka marrë fund.”- shkruan Ronaldo krahas fotos, pa e zbuluar identitetin e femrës që po puth.