PIasin çokollatat në PD, Flamur Noka kapet mat me koIegen dhe bjonden MlSTERlOZE

0
332

E komentuar edhe nga mediat e huaja, në këtë mënyrë politikanët shqiptarë tregojnë “dashurinë” që ndiejnë për njëri-tjetrin.

Flamur Noka është padyshim një prej deputetëve më të komentuar në Partinë Demokratike.Ai është parë nën shoqërinë e koleges së tij, Izmira Ulqinakut dhe një tjetër vajze bjonde.

Deputetja e Shkodrës e ka shoqëruar për një gotë verë Nokën, teksa shihet qartë me ta ka qënë edhe një vajzë tjetër emri i të cilës nuk dihet!