/Plas sherri në mes të Tiranës, vajzat grushtojnë njëra-tjetrën

Plas sherri në mes të Tiranës, vajzat grushtojnë njëra-tjetrën

Një sherr ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet dhe më saktësisht pranë Gardës së Republikës së Shqipërisë.

Një grup vajzash që nuk dihet se nga kanë dalë, janë konfliktuar me njëra-tjetrën, ndërsa në videon e mbërritur në JOQ.al, shihen qartë tre prej tyre që gjuajnë me grushte e shqelma.

Raportuesit thonë për JOQ se nuk dihet shkaku i kësaj zënke, por dyshohet që t’u jenë prishur planet pasi kanë qenë në grup.

Gjithashtu, shihet qartë që është dashur ndërhyrja e disa prej punonjësve që vajzat të mos vazhdojnë sherrin.

PAMJET:

 

Video Player

00:00
00:32