/“Po ik ore q.., ik nga prona ime, ç’më rri atje”, del video tjetër e Mihal Kokëdhimës

“Po ik ore q.., ik nga prona ime, ç’më rri atje”, del video tjetër e Mihal Kokëdhimës

Mihal Kokëdhima është rikthyer sërish në vëmendje pasi është filmuar duke u bërtitur disa pushuesve që kishin kaluar një gardh dhe ndodheshin në pronën e tij.

https://vidnews.net/embed/1597740307776 

Pamjet që shihni në këtë video janë publikuar nga joq.

“Ik nga prona ime gjej rrugen nga te duash, ik ore pis o lango, ore qen hajde ktu po ta mbajti si mund te hipesh mbi gardh une e kam rrethuar ti”.

Dëgjohet një zë që bërtet në video, që sipas dëshmitarëve është i Mihal Kokëdhimës.

Video  e tij disa muaj më parë, kur hipi sipër një furgoni me turistë spanjollë dhe i dhunoi, tronditi opinionin publik dhe pamjet bënë xhiron e rrjetit dhe u publikuan edhe në mediat e huaja.