Lajme

Po ndίqej nga pοlicia, shοferi i “Smart-it” përfundοn në det pas tentαtivës për t’u arrαtisur

Po ndiqej nga policia, shoferi i "Smart-it" përfundon në det

Tentativa për arratisje nuk ka shkuar ashtu siç duhet për një shofer automjeti në Greqi. Të shtunën pasdite kur ai konstatoi se po ndiqej nga uniformat blu.null

Shoferi i “Smart-it” përfundoi në det. Një ambulancë mbërriti në vendin e ngjarjes për t’i dhënë atij ndihëm e parë dhe më pas u arrestua nga policia.

Drejtuesi i automjetit po ndiqej nga policia pasi dyshohet si i përfshirë në vjedhje ndërkohë që ë momentin e incidentit kishte qenë në gjendje të dehur.