/Po taIIen me ne! Pas ndarjes nga Bearti, Tea nuk duron dot më dhe shihni ç’bën

Po taIIen me ne! Pas ndarjes nga Bearti, Tea nuk duron dot më dhe shihni ç’bën

Tea dhe Bearti nuk janë më bashkë dhe lajmin tashmë e kanë konfirmuar të dy.

Tea u përgjigj me “Po”, kur e pyetën nëse është ndarë ndërsa Bearti kërkoi që kjo temë mos të hapet më pasi nuk do drama.

Pas ndarjes së bujshme, Tea mesa duket nuk i ka duruar dot më mesazhet, komentet e shumta që e pyesnin dhe ka vendosur të mbyllë llogarinë e saj në Instagram.

Kjo është hera e dytë që ish-konkurrentja e merr një vendim të tillë pasi kujtojmë që kështu ndodhi edhe pasi u zbulua lidhja e saj me Beartin, që gjithashtu bëri bujë të madhe.