Politikanja e re ne qender te mendiave roze per fotot lakuriq te publikuara se fundmi

  0
  283

  Një politikane e re daneze e cila është vetëm 23 vjeçe, nuk e ka menduar gjatë pasionin që ka për të publikuar fotot e saj në rrjetet sociale.

  Nikita Klæstrup është vajza e dy prej politikanëve danezë, të cilët janë dhe deputet, por sërish nuk “trembet” të dalë edhe gjysmë nudo.

  Përveç politikës, ajo është modele dhe pjesëmarrëse në një reality show, dhe deri në vitin 2015 ishte pjesë e të rinjve konservatore.

  Në Instagram e saj mund te shohesh shpesh foto provokuese, dhe të gjithë fansat e saj mbeten me gojë hapur kur shikojnë format e saj trupore që janë super seksi.

  Keto jane fotot e politikanes qe kane bere xhiron e internetit.