/Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, a e dini kush është burri i Artiola Toskës?

Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, a e dini kush është burri i Artiola Toskës?

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare nuk e ka prezantuar bashkëshortin, edhe pse gjithmonë e ka falenderuar për mbështetjen që i ka dhënë.

Por mesa duket ky mister nuk ka zgjatur dhe shumë, pikërisht dje ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin,

Adin teksa shkruan, “Mirëmëngjes dashni”.

Ndërsa një ditë më parë, këngëtarja e njohur ka festuar ditëlindjen, ku ka marrë shumë urime nga fansat dhe adhururesit e saj.