/Presim surpriza! ZbuIohet emisioni ku do të marrë pjesë Antonela

Presim surpriza! ZbuIohet emisioni ku do të marrë pjesë Antonela

Konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha është një ndër emrat më të komentuar në rrjetet sociale.null

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se këtë të dielë do të jetë pjesë e programit të humorit “Portokalli” që transmetohet në “Top Channel”.

Ajo ka publikuar në InstaStory një video ku shihet me Salsano Rrapin dhe ku tregon se do të ketë një rol në rubrikën “Për’thithen”.

Antonela: Ky është njishi, aktori më i mirë.

Salsano: Jo, jo unë jam aktori më i dobët. Ti je “Për’thithsja… Për’puthsja” më e mirë (qeshin).

Bukuroshja nuk ka dhënë më shumë detaje përsa i përket rolit të saj në këtë program.

Antonela para disa ditësh na ka treguar një ndër pasione e saj: muzikën.