Propozon vajzen e panjohur ne rruge por ajo e rrefuzon,kur sheh Mercedesin ndërron mendje (Video)

  0
  405

  Kjo video është bërë para pak kohësh në Zagreb të Kroacisë, por ditët e fundit është bërë virale në rrjet.
  Një djalë i ri e fton për darkë një femër që nuk e njeh.

  Ai i kërkon një vajze të rastësishme në rrugë t’i tregojë ndonjë restorant të mirë në ato zonë dhe si shpërblim do e ftonte në darkë.

  Fillimisht vajza është shprehur se nuk dinte asnjë restorant, por kur e pa se djali kishte një makinë luksoze të tipit “Mercedes Benz”, iu kujtua papritur një restorant.