Lajme

Publikοhet plani i sοcialistëve/ Ja si dhe kur do ta shkαrkojnë presidentin Meta

Ministrja Elisa Spiropali ka folur mbi shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, duke thënë se procedurat janë firmosur nga socialistët.

“Kemi mbledhur firmat dhe do ndjekim procedurat parlamentare.

Do ta shkarkojmë në Kuvendin e Shqipërisë, pastaj shkon çështja në Gjykatë Kushtetuese”, tha Spiropali për shkarkimin e Metës.