/Publikohet video e Sali Berishës që ‘po thγen rrjetin’, Romeo Kara nxjerr prapαskenat

Publikohet video e Sali Berishës që ‘po thγen rrjetin’, Romeo Kara nxjerr prapαskenat

Vendimi i SHBA për të shpallur non grata Sali Berishën dhe familjen e tij, ka nxitur mjaft reagime.

Më i fundit është ai i juristit Romeo Kara, i cili ka shpërndarë në rrjetet sociale një video të Berishës, ku shfaqet duke mbajtur një fjalim në Kuvend.

Berisha dëgjohet të thotë në mes të Kuvendit:

Jam Sali Berisha unë, o budallenj! O budallenj…

VIDEO KËTU