/Qenka bërë NAMl/ Konkurrentja e re e Përputhen paska Iënë emisionin?! Ja si është puna

Qenka bërë NAMl/ Konkurrentja e re e Përputhen paska Iënë emisionin?! Ja si është puna

Pasditen e sotme Sara ka debatuar ashper me Jasminen pas takimit te saj me Andin, madje shoqeria mes tyre eshte pr ishur.

Vec kesaj, Sara ak uzoi Jasminen se ishte zh vesh ur dhe ishte perqafuar ne te njejten dhome me Atdheun.

Por surprizat nuk paskan fu nd! Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se Sara ka vendosur te la rgohet nga Perputhen dhe shka k per kete eshte bere sh erri me produksionin, per te cilin ende nuk dihen arsyet.

Madje ajo ka h equr edhe emisionin e bere tag nga bio e Instagramit, te cilin e kane pothuajse te gjithe konkurrentet.