Lajme

Ra nga urα me mαkinë, 28-vjeçαren e “përndίqnin” αksidentet, Ιidhja e saj me pοlitikën

Anxhela Ibra, 28 vjeçe, u aksidentua këtë të diel me mjetin e saj, duke rënë nga ura në vendin e quajtur “Ura e Vërtopit”.null

Por ky nuk ishte aksidenti i parë për të renë.

Disa vite më parë, ajo ishte përfshirë në një aksident në dalje të Poliçanit, ku humbi kontrollin e mjetit dhe ra në landfillin e qytetit nga një lartësi prej 15 metrash.

Ajo është punonjëse administrate në Bashkinë e Poliçanit, ndërkohë që mësohet se në zgjedhjet e 25 prillit ishte zv.kryetare e KZAZ nr.67, ku përfaqësonte Partinë Socialiste.

Pas aksidentit këtë të diel, Anxhela Ibra u transporrtua me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë, me plagë të rënda në trup.