/Rama u takua me presidentin Trump, por ky d etaj tek bashkëshortet mori ‘gjithë vëmendjen’ (Foto)

Rama u takua me presidentin Trump, por ky d etaj tek bashkëshortet mori ‘gjithë vëmendjen’ (Foto)

Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama është takuar me presidentin e SHBA-ve Donald Trump.

Rama shoqërohej nga bashkëshortje Linda Rama, si dhe Donald Trump dhe zonja e parë e SHBA-ve Melanie.

E ky takim nuk mund të sh.pëtonte kurrësesi pa një foto. Kryeministri është kujdesur që foton me Trump ta shpërndajë menjëherë në të gjitha rrjetet e tij sociale me mbishkrimin tashmë të njohur “photo of the day”.

Ajo që bie në sy është pikërisht veshja e Lindës dhe Melanisë. Të dyja veshur me fustane të gjatë ngjyrë të zi. Ndrysha nga Linda e cila ka vendosur të mbulojë dhe krahët, Melani ka zgjedhur një v.eshje me krahë të shkurtër.