/Reagimi qesharak i dhisë kur provon akulloren për herë të parë (VIDEO)

Reagimi qesharak i dhisë kur provon akulloren për herë të parë (VIDEO)

Joey Ferris nga West Virginia e Shteteve të Bashkuara, i ka dhënë dhisë të provonte akullore, duke bërë që të ndjente dhimbje të menjëhershme në kokë.

Kafsha e fermës ka bërë një reagim të pazakontë, teksa rrotullonte kokën nga ndjenja e pazakontë, transmeton Telegrafi.

“Ishte hera e parë dhe bëri sjellje shumë qesharake, por i kaloi menjëherë”, ka shkruar Ferris lidhur me rastin.

Shikuesit kanë lënë komentet të ndryshme, duke e krahasuar me momentet kur kanë përjetuar edhe vet dhlmbje të njëjtë shkaku i akullores.

Videon e plotë mund ta ndiqni këtu