/Rike Roçi th.yen zemrat, prezanton të dashurin (Foto)

Rike Roçi th.yen zemrat, prezanton të dashurin (Foto)

Rike Roçi është mjaft e komentuar në shtypin rozë dhe kjo falë formave trupore super bo.mbastike. Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto të partnerit me mbishkrimin: “Eh kam rënë në dashuri”, shoqëruar me ’emoji’ me sy me zemra.

Megjithatë, siç shihet Roçi është penduar dhe më pas e ka fshirë foton e partnerit të saj nga Instagrami.

Rike Roçi u bë e njohur gjatë kampionatit evropian. Ajo u konsiderua si një ndër fansat më jo.shëse dhe se.ksi që i dhuronin mbështetje kombëtares shqiptare të futbollit.