/Rita Ora fotografohet me të DASHURlN grek

Rita Ora fotografohet me të DASHURlN grek

Vetëm pak ditë më parë, rrjeti u njoh me të dashurin e ri të këngëtares shqiptare Rita Ora.

Këngëtarja, 29 vjeç, po kalon një romancë me një regjisor me origjinë greko-franceze, që quhet Romain Gavras.

Rita Ora raportohet se është lidhur me Romain Gavras gjatë ka rantinës dhe sipas miqve, çifti janë “të dashuruar prej muajsh”.

Madje, dyshja ka vendosur të kalojë bashkë edhe ditët e nxehta të verës.

Me një grup miqsh, ata kanë shijuar detin dhe rrezet e diellit, teksa s’mundën t’i shpëtonin dot syrit të paparacëve.

Në një moment, Rita ka hequr bik init e saj duke u zhytur to pI éss në det pranë partnerit të ri, ndërsa fotot e këngëtares kanë bërë xhiron e rrjetit.

I dashuri i saj, Gavras ka krijuar edhe videot muzikore për M.I.A dhe Kanye West me Jay-Z, “No Church in the Wild” në vitin 2012.