/Romeo Kara i publikon Monika Kryemadhit videon që po ‘thyen’ rrjetin

Romeo Kara i publikon Monika Kryemadhit videon që po ‘thyen’ rrjetin

Juristi Romeo Kara ka publikuar në rrjetet sociale një video të kryetares së LSI, Monika Kryemadhi që po shpërndahet me shpejtësi.

“Doktor’rresha…”, – shkruan Romeo Kara krahas videos.

Ndërsa në video Kryemadhi dëgjohet duke u mburrur se ka doktoratura dhe nuk është si njerëzit e thjeshtë të Kamzës, që nuk kanë diploma shkolle.

“Qytetarët e Kamzës mund të mos kenë diplomat e mëdhaja të shkollës apo doktoraturat si puna ime”, dëgjohet të thotë Kryemadhi në video.

Kujtojmë që këtë deklaratë Kryemadhi e ka bërë në Kamëz në vitin 2019 teksa i bënte thirrje popullit që të bashkohej në protestat e opozitës për të rrëzuar qeverinë.

https://www.instagram.com/p/CMb3Y62JOS1/embed/captioned/?cr=1&v=13&wp=997&rd=https%3A%2F%2Fwww.lajme.al&rp=%2Fromeo-kara-i-publikon-monika-kryemadhit-videon-qe-po-thyen-rrjetin%2F%3Ffbclid%3DIwAR2SZH-27vnFyejphNVxx5idUGqNsiwdjcdUCq1QvVH5aNE68_HkgQboNMg#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A2261.899999983143%2C%22ls%22%3A1439.8999999975786%2C%22le%22%3A1449.4999999878928%7