/Ronaldo baba për herë të pestë, Georgina tregon barkun

Ronaldo baba për herë të pestë, Georgina tregon barkun

Dy ditë më parë u përhap në rrjet një foto ku partnerja e yllit të futbollit, Cristiano Ronaldos, shfaqej me barkun e fryrë. Kaq mjaftoi që menjëherë të aludohej se Georgina Rodriguez do të sillte në jetë fëmijën e pestë të Ronaldos.

Megjithëse çifti nuk reagoi lidhur me këto lajme, së fundmi Georgina publikoi në profilin e saj në Instagram një foto ku shfaqej e veshur me të br.endshme, duke treguar edhe linjat trupore.

Siç e shohim në foton e publikuar, ajo ruan një fizik perfekt për të cilin kujdeset me palestër dhe ende nuk ka asnjë shenjë shtatzënie në trupin e saj./ Xing.al