Ronaldo shfaqet krah bukuroshes shqiptare

    0
    441

    Ai është ende një ndër futbollistët më të mirë që ka parë bota e futbollit dhe në vitin 2002 udhëhoqi Brazilin drejt fitores në Botëror. Por së fundmi ai është fotografuar me një vajzë shqiptare, blogeren Elona Varfin. Ajo është bashkëshortja e misterit të parë shqiptar Olti Xhezo dhe ka realizuar një foto me Ronaldon ku shfaqen duke qeshur.