Rrëfimi i 26-vjeçares nga Tirana – “Burri s’më ngac.monte mua, më ngac.monin njerëzit e burrit”

0
350

Një 26-vjeçare ka kërkuar përmes telefonit njohje në emisionin “Aldo Morning Shoë”.

Minushja nga Zall Bastar tha se ka qenë e martuar vetëm 2 javë, por kishte ikur nga shtëpia pasi nuk e donte kunata dhe vjehrra.

“Jam Minushja nga Zall Bastar, kërkoj një lidhje. Jam 26 vjeç, kam qenë një herë e martuar dy javë, ishin katolikë ata dhe nuk më donin. Burri më donte po, por smë donte kunata me vjehrrën, më përzunë nga shpia.

Burri s’më blinte asgjë, as rroba, as shampo për tu larë. Ata s’më jepnin as bukë. Nuk kishim as krevat asgjë, flinim tek krevati i vjetër i vjehrrës, më dh.imbnin brinjët. Ai s’më bënte gjë, s’dinte gjë, ishte budaII. Unë s’kam pas lidhje më përpara. Burri s’më ngac.monte mua, më ngac.monin njerëzit e burrit. Kur vajta unë i lava i shplava se nuk pastronin”, tha Minushja.