/RRËFlMl: Vjehrra më kërkon s…s nuk i REZlSTOJ dot,ju Iutem më thoni si të veproj…

RRËFlMl: Vjehrra më kërkon s…s nuk i REZlSTOJ dot,ju Iutem më thoni si të veproj…

Letra drejtuar psikologe Deidre:
Kam një lidhje intime me vjehrrën time, dhe është avulluese… dhe pse e dimë të dy që është e gabuar nuk e ndalojmë dot.

Gjithçka filloi në dasmën e kunatit tim, kur e pashë duke nderuar rrobat pas kishe. U ofrova ta çoja më pas në shtëpi që të merrte disa gjëra që i duheshin. Unë jam 33 vjeç ndërsa ajo është 48 por duket si 10 vjet më e re.

Kur mbërritëm në shtëpinë e saj, ajo më kërkoi të hiqja veshjen pasi ishte aq e ngushtë sa e bënte dot vetë. Unë bëra një shaka pa kuptim, dhe i thash: po u afruam kaq shumë, kush e di seç ndodh më pas.


Ajo mi nguli sytë, dhe pa e marrë vesh, mu hodh sipër e më puthi. Pas disa minutash e gjeta veten në shtrat me të duke bërë se*s të zjarrtë.

Ishte fantastike, ajo dinte stile që më çmendi. Kur shkuan sërish në kishë, gruaja ime e komentoi vonesën tonë, por sigurisht që nuk kuptoi asgjë.

Dasma mbaroi mirë dhe në fund të mbrëmjes, unë vetëm i thashë vjehrrës: “Faleminderit për më herët.”


Në takimin e radhës folëm gjatë dhe ramë dakord që ajo që kishte ndodhur nuk duhej të përsëritej më.

Por ndërsa po e shoqëroja për në shtëpi dhe ishim në ashensor, ia nisëm edhe një herë me të puthura.


E kështu kemi vazhduar deri tani, takohemi bëjmë një super s*ks sa nuk kam me asnjë nevojë tjetër, mi plotëson të gjitha.

Të dy e dimë sesa do të lëndohet gruaja ime, por problemi është që nuk po i rezistojmë dot pasionit.
Përgjigjja e psikologes:

Ndoshta gruaja juaj dhe nëna e saj ngjajnë me njëra tjetrën ndaj dhe ju tërhiqeni pas saj por kjo që po bëni është e dëmshme.

Bëni mirë që ti jepni fund një orë e më parë sepse do shkatërroni të gjithë familjen me këtë që po bëni, që dukshëm nuk është dashuri, por pasion dhe kalim mirë në shtrat.

Por a ia vlen kjo për të hedhur në erë familjen? Druaj se jo…