Lajme

Rudina Dembacaj degjenerοhet pasi publikοi fοton me Markun dhe vajzën: Ti je një njerkέ tipike..!!

Moderatorja Rudina Dembacaj, që prej ndarjes me ish bashkëshortin, dhe lidhjes me Mark Frrokun ka qenë në qendër të vëmendjes të medias rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh pubikon foto me fëmijët e Markut edhe me vajzën e saj Vikin.

Nuk kanë munguar as rastet kur është m asakruar për këtë gjë, madje e kanë quajtur “njerkë tipike”.

Ky ishte një nga komentet e bëra së fundi në postimin e saj të fundit nga një ndjekëse.

Rudina ka publikuar disa foto familjare me rastin e festive dhe njëra prej ndjekësve i shkruan:

“Foto familjare…pa fëmijët e tij! Njerkë tipike je.

Ai t’puthi kalamajt e vet në rdhë të parë, e të mbajë afër të vetët, në radhë të parë, e të dali me ta, në radhë të parë.”

Por nuk ka munguar as përgjigjja e Rudinës e cila me humorin që e karakterizon i shkruan:” Jam një shtrigë e vërtetë.”