Rudina lë nam serish, shikoni çfare i thotë Mariza Ikonomit në emision

  0
  352

  Gafat e Rudina Magjistarit në emisionin e saj e kanë shndërruar në një personazh të përfolur në rrjetet sociale.

  Ndërkohë që e radhës ishte me të ftuarën e saj Mariza Ikonomi dhe ishte vetë kjo e fundit që e korrigjoi.

  Ajo po i fliste për nisjet e karrierës si këngëtare ku i përmendi edhe Françesk Radin duke ia përmendur atë si xhaxhain e saj.

  Mariza e korrigjoi duke i thënë se mbesa e tij nuk ishte ajo, por këngëtarja Rozana Radi.

  Pjesë nga intervista

  Rudina: Fillimet e tua Mariza kanë qenë shumë interesante, të gjithë e mbajmë mend kur ti ke dalë për herë të parë në skenën e festivalit me xhaxhanë tënd me këngëtarin Françesk Radi…

  Mariza: Xhaxha e ka Rozana Radi…

  Rudina: Uu pse nuk është xhaxhai yt ai… Më fal!

  Mariza: S’ka problem!