Sa here qe i biri bente dush vonohej,pasi i vendosin kamer zbulojne arsyen (Video)

    0
    388

    Ky është momenti kur një baba në SHBA zbulon se përse djali i tij vonohej shumë në dush

    Josh Fairbanks vendosi të zbulojë se përse 12- vjeçari kalonte kaq kohë duke u larë.

    Videoja e adoleshentit duke kënduar dhe kërcyer në dush është kthyer në hit në internet.