“Sa kërkon për një natë”/ Djali ia bën pyetjen shkoqur, Enca e “pret fare” me përgjigjen e saj

  0
  434

  Duke qenë se është një nga artistet më të ndjekura në Instagram, komentet nën fotot e Encës janë gjithmonë të vështira për t’u lexuar.
  Por siç duket këtë radhë këngëtarja ka vendosur t’u përgjigjet disa prej tyre, madje dhe atyre më “pikante”.

  Nën një foto që ajo ka postuar, një djalë e ka pyetur këngëtaren se sa ajo kërkon për një natë.

  E indinjuar nga pyetja, Enca i është përgjigjur me një koment ironizues:

  100 milionë euro.

  Komenti i saj ka marrë shumë reagime dhe djali nuk i është përgjigjur më.