/Sa romantik: Florjan Binaj surprizon bashkëshorten në emision

Sa romantik: Florjan Binaj surprizon bashkëshorten në emision

Aktori shumë i dashur për publikun, Florjan Binaj ishte i ftuar mbrem në “Piter Pan”, ku tregoi shumë si për anën profesinale, edhe për jetën private dhe bashkëshorten e tij Sadina.

Flori tregoi se një ditë më parë ka festuar 15-vjetorin e njohjes me bashkëshorten.

“Unë nuk besoja te dashuria me shikim të parë derisa njoha Sadinën”, u shpreh Flori.

Në fund, emisionit iu bashkua edhe bashkëshortja e aktorit të cilën ai e surprizoi me një buqetë me trëndafila dhe një pikturë ku vizatoi portretin e saj.