/Sa shumë janë rritur, Xhemi Shehu fotografon dy djemtë e saj bashkë

Sa shumë janë rritur, Xhemi Shehu fotografon dy djemtë e saj bashkë

Përpos një moderatore shumë e dashur për publikun dhe e suksesshme,

Xhemi Shehu është edhe nënë shumë e përkushtuar ndaj dy djemve të saj, Martinit dhe Gabrielit.

Me djalin e madh, Martinin, Xhemi ka postuar shpesh foto së fundmi, kurse djalin e vogël e ka mbajtur paksa të tërhequr nga publiku.

Mirëpo ditën e sotme Gabrieli feston ditëlindjen dhe Xhemi i ka ëmbëlsuar ditën ndjekësve me një foto shumë të bukur të të dy djemve.

Ata shfaqen të përqafuar me njëri-tjetrin dhe në sy bien tiparet e bukura që kanë marrë nga e ëma.