Lajme

Sali Berisha ‘justifikοn’ hυmbjen e PD, publikon videοn e kryeministrit që po qarkullοn me shpejtësi (VIDEO)

Ish kryeministri Sali Berisha duket që është i vendosur për të mos pranuar humbjen e thellë të partisë demokratike në zgjedhjet e 25 prillit.

Berisha ka shpërndarë një video montazh në Facebook, ku shkruhet se forca e partisë socialiste nuk është Edi Rama por Tom Doshi me 3 deputetët e tij.

Ai nuk ndalet duke postuar cdo denoncim të qytetarëve shqiptarë, sidomos pas zgjedhjeve të 25 prillit ku humbi Partia Demokratike,

Berisha është i bindur  që ato zgjedhje ishin të vjedhura dhe të manipuluara nga Rama e banda e tij.

Video:


https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FSaliBerisha%2Fvideos%2F288705719460453%2F&show_text=0&width=560