Lajme

Sara ka ngelυr shtαtzënë me të? Atdheu dhe kοnkurrentja e Përpυthen çmendίn rrjetίn

Atdheu dhe Sara në program kanë shprehur se do të jenë vetëm miq me njëri-tjetrin.

Mirëpo e gjithë kjo duket se është thjeshtë një lojë.

Atdheu publikoi një imazh me Sarën ku merr vëmendje prapaskena në të cilën shihet krahët e engjëllit.

“ꜱʜɪꜰ ᴘᴀʀᴀ ꜱᴇ ᴍʙʀᴀᴘᴀ ᴊᴀᴍ ᴜɴᴇ .. ”, shkroi konkurrenti krahas imazhit me të cilin arriti t’i bëj lëmsh të gjithë, se mos vallë është shtatzënë pasi ia ka vendosur duart tek barku./Indeksonline