Lajme

“Së shpejti do e merrnί vesh se …”, Ledjana flet trοc, ka dy fjαlë edhe për Mevlαnin

Raporti i saj me Mevlanin është krisur pasi ajo mungoi në episodin e djeshëm të programit.

Dhe, Ledjana Prenga ka bërë një postim në rrjete sociale e cila mori vëmendje, shkruan lajmi.net.

Ajo sqaroi disa nga pyetjet për të cilat pyetet vazhdimisht si në studio po ashtu edhe nga publiku.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ajo ka shkruar se nuk pranon puthje në publik për shkak se e ka një karakter të tillë por, jo që është kundra këtij veprimi.

Përveç tjerash ajo se çka ishte për tu komentuar, falënderimi ndaj Mevlanit që Ledjana e bëri i cili mund të aludojë për largimin e saj nga emisioni.

“I gjithë rrugëtimi im ka qenë me Mevlanin dhe e falënderoi për çdo emocion që më ka dhuruar”, ka shkruar ndër të tjera Ledjana.

Ndryshe, Mevlani është shprehur i mërzitur për mungesën e saj ditën e djeshme në studio po ashtu ai në një mënyrë tha se ka përfunduar gjithçka mes tij dhe Ledjanës.