Lajme

Shεrr me thίka mes disa personave, hυmb jetën 22-vjeçari shqiptar në Britaninë e Madhe (Emri+Foto)

Një sh err me th ika që përgj aku rrugën Earl Marshal në Sheffield të Britanisë së Madhe, i mori jetën 22-vjeçarit shqiptar Armend Xhika.

Sipas mediave të huaja, sherri brutal me pasojë vd ekjen e të riut shqiptar dhe pla gosjen e një 20-vjeçari të përfshirë në të, ndodhi më 13 maj.

Policia britanike ka arr estuar 5 persona të cilët janë përfshirë në vr asjen e shqiptarit.

Po punohet ende për zbardhjen e detajeve të ngjarjes që i mori jetën shqiptarit natën e 13 majit.

Pamje nga vendi i ngjarjes