Shikoni cfare bejne Almeda me Togen ne 3 te nates…

  0
  297

  Që kur lidhja e tyre u bë publike, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë kthyer në një nga çiftet e preferuar të publikut dhe ndër më të komentuarit në media e rrjete sociale.

  Ora 3 e mëngjesit e ditës së sotme e ka gjetur çiftin duke luajtur një “3D video game” në shtëpinë e tyre.

  Në videot e filmuara nga Tolgahan, Almeda shihet shumë e përqëndruar tek loja teksa aktori i jep udhëzime.

  Kujtojmë që Almeda ishte e ftuar të shtunën në “Xing me Ermalin”, ku pjesë e emisionit u bë edhe Tolgahan i cili për herë të parë foli shqip.