Shkëlzen Berisha pubIikoi foto më djalin dhe vajzën e tij, nuk mungoi reagimi i Arminës

  0
  320

  Mbrëmjen e djeshme djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni, ka postuar në rrjetet sociale një fotografi të veçantë, ku shfaqet me dy fëmijët e tij.

  Nuk kanë munguar komentet e shumta, mirëpo vëmendjen e ka marrë ai i Arminës, parteneres së Shkëlzenit prej disa vitesh tashmë.

  Ajo i ka dërguar disa zemra për të dëshmuar raportin e mirë që ka me fëmijët e Berishës.

  Kujtojmë që vajza dhe djalin i tij, jetojnë në Suedi, me ish-bashkëshorten e Shkëlzenit, Sadije Berishën.