Shkojne te grabitin gruan qe terhoqi leke nga bankomati,ja si e pesojne dy hajdutet (Video)

    0
    418

    Një video misterioze që është duke qarkulluar në internet, shfaq momentin kur një burrë shfaqet nga askund dhe “neutralizon” dy burra që tentojnë ta plaçkitin një grua që po tërhiqte para nga bankomati.

    Pamjet rrëqethëse të filmuara nga kamerat e sigurisë, tregojnë se si një grua e cila po nxirrte para nga bankomati sulmohet nga dy plaçkitës në Neëcastle të Anglisë, por ata pendohen shpejt kur para fytyrës së tyre shfaqet një burrë.

    Më poshtë shihni pamjet në Video: