Shkuan per te filmuar kete keshtjelle te vjete me dron,gjate filmimeve pane dicka te frikshme qe ju futi te dridhurat (Video)

  0
  331

  Një video shqetësuese e Facebook habiti mijëra përdorues në rrjetet sociale. Përshkrimi i klipit tregon se një dron fluturonte mbi një kështjellë të vjetër.
  Ndërsa pajisja po fluturonte mbi qiell, gjithçka dukej e qetë dhe pa ndonjë gjë të re. Megjithatë, një siluetë e çuditshme u shfaq duke ecur nëpër korridoret e fortesës. Imazhet në Facebook janë të tmerrshme. Shikoni galerinë.

  Askush nuk mund të besojë se çfarë ndodh në atë vend. A është me të vërtetë një manifestim paranormal apo jo?

  Sidoqoftë, disa persona tregojnë se gjithmonë ka shpirtra të ngadhënjyesve apo perandorëve të mëdhenj. Ata janë shpirtat që mbeten përgjithmonë në këto vende.

  Cili është mendimi juaj për këtë? Lëreni komentin tuaj në këtë video të Facebook që tashmë ka më shumë se 29 mijë shikime.