SHlKONl se si kjo vajzë jep gjithçka per selfie-n perfekte

0
313

Jessica George, nga Nju Jorku po udhëtonte me trenin e nëntokës në momentin që një pasagjer tjetër e vuri re teksa ajo bënte foto për në Twitter.

Më pas Ben postoi në llogarinë e tij në Twitter një video që tregonte sesi

Jessica moskokëçarëse vazhdonte me setin e saj fotografik pa u shqetësuar fare nga reagimet e të pranishmëve.

Pasi u nda në rrjetet sociale, videoja e shkurtër u bë shpejt virale duke marrë më shumë 6.5 milionë shikime dhe rreth 200,000 pëlqime.

Shumica prej komentuesve e përgëzonin për vetëbesimin dhe për faktin që dukej shumë mirë teksa pozonte.

Sigurisht që George nuk do e linte famën që t’i shkonte dëm dhe u kujdes që të bënte një reagim në

Twitter ku falënderonte të gjithë për komentet e tyre pozitive.