/Shoku im më ka bërë për vete, Do ta Ië BURRlN dhe do të shkoj sepse…

Shoku im më ka bërë për vete, Do ta Ië BURRlN dhe do të shkoj sepse…

Shoku im me ka bere per vete, Do ta le burrin dhe do te shkoj sepse…-Jam nji grua 33 vjet jetoj jasht shtetit canada jam e martume qe 10 vite Nuk jam e lumtur as pas dashurija jon Nuk oshte si qe ishte per para.

Kemi 3 femit por nuk di se qvar te boj kam mbet ne hall une me vertet Nuk dua kjo te ndolet por edhe jeta nuk shkon me zor.

Mua me dhimben femit por besoj nji did kur te riten femite mi do te me kuptojn se e kam bo mamir keshtu edhe per mua por edhe per femite mi.

Une punoj 2 puna nate dit te mungohem per femite mi per jeten te tyrve po buri im Nuk punon qe 1 vite pret nga gruja me ja ble cigare.

Ajo Nuk oshte jeta jo buri me prit nga gruja por gruja duhet nga buri me prit.

Une Nuk kam ndenije per ato qe 4 vite . Une kam nji shok qe 3 vite qe nihemi aj oshte shum njeri I mir edhe per gjdo gjo qe mu desht aj ka qen aty me ka ndimua aj sa here me flet pse punon ti aq.

Nuk oshte mir duhet te ruhesh por e shofi se aj oshte bur aj qe mendon per mua aj me ka pranuar me femit se une edi se femite mi nji dit do martohen do te me lojn nji dit vet ne shtepi por une prap I dua femite mi por une edi se femite mi duhet ta kesin baba e jo si femi qe akton aj shan per para femive kur zihemi me thot me emrat shko q… ku** a knena kur oshte mir me thot te dua.

Sun e kuptoj as pak nji mashkul kur e don grujen e vet ka femit me to Nuk I thot kto fjal nese Nji bur oshte I menqem kur I thom vjeres time ajo me thot ehhh sa burat shajn grat e I refin hmm ajo per mua oshte nji jet pa ndenije per nonin qetrin mua verte

Nuk me ka raft amon vetom me ofendon me fjalt ato bol e kam por femite mi do ta kuptojn nji dit jeten time dua te jam me nji njeri qe me don qe me respekton. Por buri im nuk oshte aj njeri.

Jam shum ne stress jam shum ne mendime qvar te boj ki shoki im me porpozoj por se kam pranuar se nuk edi qvar te boj jam me stress une ato e dua aj me don edhe me respekton shum por se di qvar te boj ju lutem me jepni mendimin e juaj.!!

Edhe vajza ime e madhija nuk e don me thot ndahu nga aj. Se di qvar te boj aj rin gjdo dit ne balkon pin cigaret e maruvanen une sja blej as Nuk I jap paret per to po aj miret se bashku me vlavin e vet.

Edhe mua era me pengon sa here I thom mos ma pi ne shpi se kam femit ktu kam frig per femite mi mosi hupi mos me filojn femit nga msimi I babait vet aj vet thot kqyri ti punet e tua e mos me nderhyj mu se qfar bej ku e pi apo qfar pij, qvar babai thot kto aj duhet me prujt femin e vet nga rugte kqija e jo me msu.

Jam shum e lumtur me ket shokun qe e njofi e dua shum edhe kur jam me to jam shum e lumtur qe Nuk kam qe aq e lumtur ne jeten time.

Dhe jam tu menduar jeten time me filu jeten te re me ket bur aj oshte pakes ma I math nga mua mendoj 6 vite amon me respekton me don. Ju lutem me ipni mendimin juaj qvar te boj.