/Shqipja dhe Ana këtë të diel në “Përputhen”, nuk iu shkon në mend se për çfarë kanë ardhur (Foto)

Shqipja dhe Ana këtë të diel në “Përputhen”, nuk iu shkon në mend se për çfarë kanë ardhur (Foto)

Autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti u është përgjigjur mbrëmjen e sotme pyetjeve interesante nga ndjekësit.

Muhameti tha se puntata e fundit e “Përputhen Prime” do të jetë të dielën e 7 marsit, pasi të dielave në vijim do të rikthehet “Portokalli”.

Mirëpo, javën e parë të marsit pritet të vijë “Përputhen 40+”.

Megjithatë, një puntatë interesante na pret ditën e nesërme. Kjo pasi autorja njofton se në rolin e opinionistëve në program do të jenë Shqipe Hysenaj dhe Ana e parë.

Me sa duket, kjo do të jetë një puntatë që s’duhet humbur!