/Shqipja vazhdon me të vetën, nxjerr tjetër foto për të provuar njohjen e Teas me Andin

Shqipja vazhdon me të vetën, nxjerr tjetër foto për të provuar njohjen e Teas me Andin

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, tre ditë më parë Shqipe Hysenaj publikoi një foto në Instastory që ngjalli shumë debat në rrjet.

Shqipja pretendonte se në foto ishte Andi dhe Tea, mirëpo shumë shpejt portalet zbuluan se vajza në foto nuk ishte Tea, por ish e dashura e Andit, e cila jeton në Gjermani.

Megjithatë Shqipja është e bindur se vajza në foto është Tea dhe së fundmi ka publikuar një foto të vjetër të Teas duke vënë në pah ngjashmëritë.

“Viti i njëjtë, ngjyra e flokëve e njëjtë për qorrat dhe budallenjt që s’ju besojnë syve dhe mendja nuk ju punon. Sado përpiqeni ta mbuloni…po nuk dolën nesër këta, do dalin të tjerë shumë shpejt.