/Shqiptarja pëson krizë nervore, shkul flokët e dridhet gjatë videos live

Shqiptarja pëson krizë nervore, shkul flokët e dridhet gjatë videos live

Një vajzë e re shqiptare, e cila jeton në Itali, ka qenë duke bërë një video live në momentin kur ka shpërthyer dhe ka pësuar një krizë nervore.
E reja është konfliktuar herë pas here në Instagram me faqe demaskuese, të cilat thonë se posedojnë video të turpshme të saj dhe teksa ka dalë në live për të sqaruar situatën, ajo ka reaguar në mënyrë të tmerrshme.
Nga pamjet duket teksa shkul flokët dhe rrotullohet në mënyrë të pavetëdijshme.
Ajo vetë ka publikuar më pas videon, teksa thotë se ishte një moment depresioni.
Vajza shkruan përbri pamjeve:Ishte momenti kur un kalova me Depresjon per 1 Moment por fansat me kan mbajt me video. Do ju zhdukkkkkk”.