Si gjithmonë tepër shkëIqyese, Marina dhe Luana Vjollca shfaqen MAHNlTËSE bashkë në Dubai (Foto)

0
226

Marina dhe Luana Vjollca po kalojnë disa ditë pushimi në Dubai bashkë me partnerët e tyre.

Përveç fotove veçmas të cilat filluan t’i ndajnë me ndjekësit e tyre sapo kanë arritur në vendin arab, motrat kanë ndarë edhe fotografi ku shihen bashkë.

Të veshura më shumë stil dhe grim, ato kanë pozuar në një na restorantet ku kanë dalë në takim bashkë me partnerët e tyre.

Luana, shihet e veshur me një fustan të gjatë, ngjyrë të gjelbër me të bardhë. Fustani i saj ka një të çarë në njërën këmbë ku i jep një dukje p rovokuese.

Ndërsa, Marina ka veshur një palë pantolla dhe një bluzë.

‘Kur shkrepej nje foto‘, ka shkruar Marina në foton që ka publikuar.

Ndërsa Luana ka ndarë me ndjekësit e saj një foto tjetër ku dyshja shihen të ulura duke pozuar pranë njëra-tjetrës.