Si yII,Xhemi Shehu feston ditëlindjen,ja sa vjeç mbush moderatorja (FOTO)

  0
  356

  Ditën e sotme moderatorja e “Portokalli”, Xhemi Shehu feston ditëlindjen.

  Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram, ajo falënderon të gjithë për urimet e sinqerta dhe zbulon moshën.

  Nëse mendonit se ajo ka mbushur 30 vjeçe, e keni gabim.

  Ditën e sotme Xhemi feston 37-vjetorin e lindjes dhe orën 12 e ka pritur me mikeshën e saj më të ngushtë Arbanën.

  Përsa i përket jetës private, Xhemi është e martuar prej 9 vitesh dhe ka një djalë.

  Familjen ajo ka zgjedhur të mos e bëjë pjesë të mediave dhe postimet ku shfaqet pranë tyre janë të rralla.